- 4 km: Lavercantière - 4
- 6 km: Uzech - 2
- 7 km: Gindou - 2
- 7 km: Dégagnac - 1
- 7 km: Lherm - 1
- 7 km: Pontcirq - 1
- 9 km: Cazals - 6
Er is zojuist een e-mail aan u verstuurd
Veilig Betalen
Supermarkt < 2 km
Televisie
terras
In dit vakantiehuis op het platteland rondom Cazals zult u zich prima vermaken. De zacht glooiende omgeving met bossen en weilanden zal u iedere dag...
Zwembad
Supermarkt < 1 km
Stadcentrum < 1 km
Deze prachtige en zeer nette vakantiewoning ligt op loopafstand van het gezellige stadje Salviac. Het landhuis beschikt over 4 slaapkamers en is...
Privézwembad
Televisie
terras
Deze prachtig gerestaureerde stenen boerderij staat aan het einde van een rustig laantje in een klein gehucht, met panoramisch uitzicht over het...
Privézwembad
Televisie
terras
Deze villa, gelegen in Lherm, is ideaal voor 11 personen. Er zijn 4 slaapkamers, een privézwembad dat geopend is van 28 juni tot 31 augustus en een...