Er is zojuist een e-mail aan u verstuurd
Veilig Betalen
Televisie
terras
Afwasmachine
Ooit een vervallen boerenschuur, nu een keurig, vrijstaand vakantiehuis. Rondom het huis beschik je over een grote grastuin met schommel die achter je...
Zwembad
Televisie
terras
Dit huis, gelegen in Saint-Géry, is ideaal voor 10 personen. Er zijn 4 slaapkamers, een gedeeld zwembad dat het hele jaar door geopend is, een...
Supermarkt < 2 km
terras
Afwasmachine
Dit sfeervolle landhuis in Cénevières heeft 7 slaapkamers. Het is zeer geschikt voor een onvergetelijke familie- of vriendenbijeenkomst. Het huis...
Privézwembad
Televisie
terras
Deze prachtig gerestaureerde stenen boerderij staat aan het einde van een rustig laantje in een klein gehucht, met panoramisch uitzicht over het...
Privézwembad
Televisie
terras
Met een privézwembad en een heerlijke tuin is dit vakantiehuis ideaal voor een ontspannen tijd met familie of vrienden. Het is bovendien voorzien van...
Privézwembad
Televisie
terras
Deze villa, gelegen in Léobard, is ideaal voor 12 personen. Er zijn 4 slaapkamers, een privé zwembad geopend van 01 juni tot 30 september, een...
Supermarkt < 2 km
terras
Afwasmachine
Dit sfeervolle landhuis in Cénevières heeft 9 slaapkamers. Het is zeer geschikt voor een onvergetelijke familie- of vriendenbijeenkomst. Het huis...
Zwembad
Supermarkt < 1.4 km
Televisie
- Gratis parkeren op locatie - Zwembad: medio mei - eind sep. - Gezamenlijk buitenbad - Verbruikskosten incl. - Eigenaar woont op het perceel - Niet...
Privézwembad
Televisie
terras
Comfort service : final cleaning fees included for this rental"L'Orme", huis 2-kamers 56 m2. Het objekt is geschikt voor 2 volwassenen. Licht,...