Icône Carte de France

Maison - 6 personnes

Asté - Hautes Pyrénées (Frankrijk)
réf: 1028388L
codeTo: 217
  • Huis - 6 personen
  • Maison - 6 personnes

3 kamers - 2 slaapkamers - 70 m²

réf: 1028388L
codeTo: 217
  • Supermarkt < 2.2 km

Vakantiewoning Asté - Maison - 6 personnes - Huis - 6 personen - 70 m² - Foto Nr.1
Vakantiewoning Asté - Maison - 6 personnes - Huis - 6 personen - 70 m² - Foto Nr.2Vakantiewoning Asté - Maison - 6 personnes - Huis - 6 personen - 70 m² - Foto Nr.3
  • Annuleringsverzekering

Een vraag of tips over deze advertentie

Per e-mail contact opnemen met Locasun

Telefonisch contact opnemen met Locasun
tot +33 185110030 (Lokale prijs)

Maandag-vrijdag: 9:00-18:00 Zaterdag: 10:30-14:00 / 14:30-19:00
réf: 1028388L
codeTo: 217
  • Huis - 6 personen
  • 3 kamers - 2 slaapkamers - 70 m²
  • 2 badkamer - 2 douches - 2 toilets
  • Supermarkt < 2.2 km - Televisie - terras - Parkeerplaats buiten
-Asté

Gezellig en open vakantiehuis in een prachtig berglandschap.

Kijk uit naar dit prachtige vakantiehuis dat je verwelkomt met zijn bijzondere charme. Samen met je familie kun je je hier thuis voelen en ontspannen in de smaakvolle kamer met zichtbare houten balken en een prachtig kleurenschema. Kook 's avonds heerlijke maaltijden of warm je op voor de open haard en rust uit met je vermoeide spieren van het wandelen. Je kunt buiten genieten van de dagen met een kopje koffie terwijl je blik over het dorp en het platteland dwaalt.

Je verblijft hier aan de poorten van het Nationaal Park van de Pyreneeën, dat je talloze mogelijkheden biedt voor je activiteiten. Wandel door het prachtige landschap van de Pyreneeën, picknick bij een van de meren en blijf hangen bij de rivieren. Mis het niet om jezelf te verfrissen in het bergwater. Beleef de natuur met andere activiteiten zoals mountainbiken, klimmen of paardrijden in de prachtige bergen.

Ontsnap aan je hectische dagelijkse leven en doe nieuwe energie op in deze prachtige regio!

- Gratis parkeren op locatie
- Verbruikskosten incl.
- Klimaatbeheersing warm en koud
- Slaapk. buitenom bereikbaar
- Bedlinnen + handdoek (inclusief)
- Eindschoonmaak (inclusief)
- Een extra kind gratis (max. 4 jaar oud)
- Kinderbed: 1
- Kinderstoel: 1

FMP024

Topcriteria

  • Airconditioning
  • 3 aantal sterren

Beschrijving interieur

  • 70 m²
  • 3 kamers
  • 2 slaapkamers

Slaapplek

  • 3 tweepersoonsbedden

Sanitair

  • 2 badkamer
  • 2 douches
  • 2 toilets

Keuken

  • Keuken
  • Magnetron
  • Koelkast
  • Diepvries
  • Gasfornuis
  • Koffiezetapparaat

Installatie / materiaal

  • Verwarming electrisch
  • Wasmachine
  • alarm
  • Airconditioning
  • Openhaard

Beschrijving buitenkant

  • Tafels stoelen tuin
  • omheinde tuin
  • 1 Parkeerplaats buiten
  • barbecue

Opties en diensten

  • eindschoonmaak (inclusief in de prijs - behalve kitchenette)
  • Pakket lakens + handdoeken (inclusief in de prijs)
  • Huisdieren (nee)

Kosten en belasting

  • Toeristenbelasting betaald door Locasun

Diverse

  • 3 aantal sterren
  • niet-rokers woning

Omgeving

  • nabijgelegen stad : 24.7 km
  • Supermarkt < 2.2 km
  • Meer/rivier < 15.4 km

Activiteiten

  • ski
  • Airconditioning
  • 3 aantal sterren

Beschrijving interieur

  • 70 m²
  • 3 kamers
  • 2 slaapkamers

Slaapplek

  • 3 tweepersoonsbedden

Sanitair

  • 2 badkamer
  • 2 douches
  • 2 toilets

Keuken

  • Keuken
  • Magnetron
  • Koelkast
  • Diepvries
  • Gasfornuis
  • Koffiezetapparaat

Installatie / materiaal

  • Verwarming electrisch
  • Wasmachine
  • alarm
  • Airconditioning
  • Openhaard

Beschrijving buitenkant

  • Tafels stoelen tuin
  • omheinde tuin
  • 1 Parkeerplaats buiten
  • barbecue

Opties en diensten

  • Huisdieren (nee)

Kosten en belasting

Diverse

  • 3 aantal sterren
  • niet-rokers woning

Omgeving

  • nabijgelegen stad : 24.7 km
  • Supermarkt < 2.2 km
  • Meer/rivier < 15.4 km

Activiteiten

  • ski

Geografische ligging van uw vakantieaccommodatie

Update uw verblijfsdata