budget

Aantal kamers

0 +

Huuraccomodatie Lot ZWEMBAD

248 vakantiewoningen  vanaf 71€ / 2 nachten en 119 € / 7 nachten

91 Meningen

Veilig Betalen

VISAMASTERCARDCBPAYPALANCVSECURE
Vakantiewoningen Souillac - Camping Domaine de la Paille Basse 5* - Mobile Home - 4 personen - 22 m² - Foto Nr.1
24
Midi Pyrenaen

Camping Domaine de la Paille Basse 5*

Souillac - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
24 Meningen
  • Zwembad

  • terras

  • kinderclub

Het is in de beschutting van de stenen van een oud middeleeuws dorp dat prachtig is gerestaureerd, omgeven door een uitgestrekt bebost domein van 80...

Vakantiewoningen Soturac - Camping Nature Le Valenty - Mobil home deux chambres Lot et Garonne climatisé - Mobile Home - 4 personen - 27 m² - Foto Nr.1
23
Midi Pyrenaen

Camping nature le valenty - mobil home deux chambres lot et garonne climatisé

Soturac - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
  • Zwembad

  • Televisie

  • terras

Welkom op Le Valenty, een autovrije camping. Onze camping (50 plaatsen voor tenten, caravans of campers op een ongerept natuurterrein van 8 hectare)...

Vakantiewoningen Crayssac - Camping Koawa Les Reflets du Quercy - Lodge Maasaï 25m² - Bungalow - 4 personen - 25 m² - Foto Nr.1
25
Midi Pyrenaen

Camping koawa les reflets du quercy - lodge maasaï 25m²

Crayssac - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
  • Zwembad

  • terras

  • spelletjes/ tuin

Welkom op camping Les Reflets du Quercy. Een gezellige familiecamping om te genieten van uw vakantie in de Lot. Gelegen in de prachtige vallei van de...

Vakantiewoningen Crayssac - Camping Koawa Les Reflets du Quercy - Loggia Premium 30m² - Climatisation - Mobile Home - 4 personen - 30 m² - Foto Nr.1
26
Midi Pyrenaen

Camping koawa les reflets du quercy - loggia premium 30m² - climatisation

Crayssac - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
  • Zwembad

  • terras

  • spelletjes/ tuin

Welkom op camping Les Reflets du Quercy. Een gezellige familiecamping waar u optimaal kunt genieten van uw vakantie in de Lot. Gelegen in de prachtige...

Vakantiewoningen Mauroux - Casa Ratafia, Le Goût Occitan ! - Chalet - 4 personen - Foto Nr.1
26
Midi Pyrenaen

Casa ratafia, le goût occitan !

Mauroux - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
  • Zwembad

  • Televisie

  • terras

Casa Ratafia, Le Goût Occitane!Diep in het Franse zuiden, genesteld tussen wijngaarden en kastelen, vlakbij de Lot en Dordogne, kom je romantisch...

Vakantiewoningen Crayssac - Camping Koawa Les Reflets du Quercy - Loggia Premium 30m² - Climatisation - TV - Mobile Home - 4 personen - 30 m² - Foto Nr.1
26
Midi Pyrenaen

Camping koawa les reflets du quercy - loggia premium 30m² - climatisation - tv

Crayssac - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
  • Zwembad

  • Televisie

  • terras

Welkom op camping Les Reflets du Quercy. Een gezellige familiecamping om te genieten van uw vakantie in de Lot. Gelegen in de prachtige vallei van de...

Vakantiewoningen Crayssac - Camping Koawa Les Reflets du Quercy - Loggia Confort 27m² - Climatisation - TV - Mobile Home - 4 personen - 27 m² - Foto Nr.1
21
Midi Pyrenaen

Camping koawa les reflets du quercy - loggia confort 27m² - climatisation - tv

Crayssac - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
  • Zwembad

  • Televisie

  • terras

Welkom op camping Les Reflets du Quercy. Een gezellige familiecamping om te genieten van uw vakantie in de Lot. Gelegen in de prachtige vallei van de...

Vakantiewoningen Puybrun - CAMPING DE LA SOLE - Mobil-home O'hara  30m2 + terrasse 10.50m2, TV - Mobile Home - 4 personen - 30 m² - Foto Nr.1
24
Midi Pyrenaen

Camping de la sole - mobil-home o'hara 30m2 + terrasse 10.50m2, tv

Puybrun - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
  • Overdekt zwembad

  • Zwembad

  • Televisie

Camping ****, verwarmd overdekt zwembad, peuterbad met glijbanen in de LotPresentatieIn het hart van de Dordogne vallei, kom en geniet van een rustige...

Vakantiewoningen Puybrun - CAMPING DE LA SOLE - Mobil-home Trigano, 2 chbres, TV, 30m2 avec terrasse intégrée 6m2 - Mobile Home - 4 personen - 30 m² - Foto Nr.1
23
Midi Pyrenaen

Camping de la sole - mobil-home trigano, 2 chbres, tv, 30m2 avec terrasse intégrée 6m2

Puybrun - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
  • Overdekt zwembad

  • Zwembad

  • Televisie

Camping ****, verwarmd overdekt zwembad, peuterbad met glijbanen in de LotPresentatieIn het hart van de Dordogne-vallei, kom en geniet van het plezier...

Vakantiewoningen Gluges - Village Vacances Les Rives de Dordogne à Martel-Gluges - Vakantiehuisje - 4 personen - 30 m² - Foto Nr.1
13
Midi Pyrenaen

Village Vacances Les Rives de Dordogne à Martel-Gluges

Gluges - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
1 Mening
  • Zwembad

  • Televisie

  • terras

PresentatieGelegen op 6 km van de stad Martel-Gluges, in een bosrijk park van 5 ha, op 100 m van de rivier de Dordogne, omvat het vakantiedorp Rives...

Vakantiewoningen Soturac - Huis - 4 personen - Huis - 4 personen - 60 m² - Foto Nr.1
26
Midi Pyrenaen

Huis - 4 personen

Soturac - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
  • Privézwembad

  • Televisie

  • Balkon

Dit stenen huis in Soturac heeft een elegante inrichting en is geschikt voor een gezin met kinderen (4 personen). Buiten vindt u een overdekt terras...

Vakantiewoningen Thédirac - Huis - 4 personen - Huis - 4 personen - 90 m² - Foto Nr.1
26
Midi Pyrenaen

Huis - 4 personen

Thédirac - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
1 Mening
  • Privézwembad

  • Supermarkt < 1 km

  • Televisie

Deze pittoreske accommodatie ligt in het dorp Thédirac en beschikt over 2 slaapkamers. Zeer geschikt voor een gezin of samenreizend stel. Het...

Vakantiewoningen Thédirac - Apartment - 4 people - Appartement - 4 personen - 50 m² - Foto Nr.1
26
Midi Pyrenaen

Appartement - 4 personen

Thédirac - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
  • Zwembad

  • Televisie

  • Internet

Kies voor een ontspannen vakantie in dit leuke appartement met een zwembad! Het biedt plaats aan een stel of een gezin met kinderen en heeft een mooi...

Vakantiewoningen Gramat - Haus - 4 Personen - Huis - 4 personen - 80 m² - Foto Nr.1
26
Midi Pyrenaen

Huis - 4 personen

Gramat - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
  • Privézwembad

  • Televisie

  • terras

Heerlijk vrijstaand vakantiehuis op een groot, geheel omheind eigen terrein. Het werd zo'n 200 jaar geleden opgetrokken in de lokale natuursteen en is...

Vakantiewoningen Payrac - Prestige 2 chambres 4 personnes - Huis - 4 personen - 32 m² - Foto Nr.1
23
Midi Pyrenaen

Prestige 2 chambres 4 personnes

Payrac - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
  • Zwembad

  • Bubbelbad

  • Sauna

"Prestige 2 chambres 4 personnes", bungalow 3-kamers 32 m2. Doelmatig ingericht: woon-/eetkamer met TV (Flatscreen TV), air-conditioning. Uitgang naar...

Vakantiewoningen Cahors - Combel d'Arnal (LGD400) - Huis - 4 personen - 120 m² - Foto Nr.1
23
Midi Pyrenaen

Combel d'arnal (lgd400)

Cahors - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
  • Privézwembad

  • Stadcentrum < 1 km

  • Televisie

Comfort service : final cleaning fees included for this rental"Combel d'Arnal (LGD400)", huis 3-kamers 120 m2. Doelmatig en gezellig ingericht:...

Vakantiewoningen Soturac - Camping Le Valenty - Lot et Garonne climatisé - Mobile Home - 4 personen - 27 m² - Foto Nr.1
26
Midi Pyrenaen

Camping le valenty - lot et garonne climatisé

Soturac - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
  • Zwembad

  • terras

  • Tuinmeubilair

Camping Le Valenty ligt in een prachtige omgeving in het hart van de wijngaarden van Cahors en de vallei van de Lot. Het verwelkomt je in een groene,...

Vakantiewoningen Séniergues - Camping Romanee la Faurie - Confort 2 chambres - Mobile Home - 4 personen - 28 m² - Foto Nr.1
26
Midi Pyrenaen

Camping romanee la faurie - confort 2 chambres

Séniergues - Midi Pyrenaen (Frankrijk)
1 Mening
  • Zwembad

  • terras

  • Parkeerplaats buiten

In het hart van het weelderige platteland tussen de rivieren de Lot en de Dordogne, biedt Le Domaine de la Faurie een adembenemend uitzicht op het...