- 6 km: Salviac - 5
- 6 km: Gourdon - 18
- 6 km: Dégagnac - 1
- 9 km: Lavercantière - 4
- 10 km: Concorès - 6
- 11 km: Gindou - 2
- 11 km: Cazals - 13
Er is zojuist een e-mail aan u verstuurd
Veilig Betalen
Zwembad
Supermarkt < 1 km
Stadcentrum < 1 km
Deze prachtige en zeer nette vakantiewoning ligt op loopafstand van het gezellige stadje Salviac. Het landhuis beschikt over 4 slaapkamers en is...
Televisie
terras
Afwasmachine
Ooit een vervallen boerenschuur, nu een keurig, vrijstaand vakantiehuis. Rondom het huis beschik je over een grote grastuin met schommel die achter je...
Privézwembad
Televisie
terras
Deze prachtig gerestaureerde stenen boerderij staat aan het einde van een rustig laantje in een klein gehucht, met panoramisch uitzicht over het...
Zwembad
Supermarkt < 1.4 km
Televisie
- Gratis parkeren op locatie - Zwembad: medio mei - eind sep. - Gezamenlijk buitenbad - Verbruikskosten incl. - Eigenaar woont op het perceel - Niet...